Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Food Product bugün başlıyor

ANFAŞ Food Product bugün başlıyor. Fuarda 26 ülkeden alım heyetleri ile 45 bine yakın ziyaretçinin ağırlanması bekleniyor

Giriş Tarihi: 10.2.2016
Food Product bugün başlıyor
23. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, (ANFAŞ Food Product) Antalya Expo Center'da başlıyor. 13 Şubat tarihine kadar sürecek fuarı Anadolu, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerindeki yiyecek içecek profesyonellerinin iş bağlantıları kurmak için öncelikle tercih ettiği bildirildi. Yaklaşık 2 bin 500 markanın sunulacağı fuarı, 26 ülkeden alım heyetlerinin ziyaret etmesinin ve yaklaşık 45 bin profesyonel ziyaretçinin ağırlanmasının planlandığı açıklandı.

KONUK ÜLKE MALEZYA

Fuarda bu yıl ilk kez konuk ülke olarak Malezya yer alacak. Öte yandan Türkiye Perakendeciler Federasyonu ile ortak gerçekleştirilecek organizasyonla 16 bölgede marka haline gelen marketlerin yetkililerinden oluşacak heyetler, fuar katılımcılarıyla yaklaşık binin üzerinde iş görüşmesi yapacak. Fuarda, ayrıca Türkiye Aşçılar Federasyonu, Akdeniz Aşçılar Birliği ve Manavgat Aşçılar Derneği'nin organize edeceği 'Bakliyatlı Ürünler ile 7 Bölge Lezzet Günleri' programı düzenlenecek.

EN GÜZEL ÖRNEKLER

ANFAŞ Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Evrim, "Dünyadaki trend, globalleşme neticesinde iyi fuarları çok büyük Avrupalı fuar şirketleri satın alıyor. Gittikçe ulusal bir fuarcılıktan bahsetmek zorlaşıyor. ANFAŞ, buna direnen, şu anda bu konuda Türkiye'deki en güzel örneklerden birisi. Ayakta kalabilmemiz için mevcut fuarlarımızın iyi tanıtılması, iyi paylaşılması, katılımın çok olması ve kent tarafından da benimsenmesi gerekiyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Food Product bugün başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN