Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ulaşımda para dönemi bitiyor

Giriş Tarihi: 10.2.2016
Ulaşımda para dönemi bitiyor
Antalya'da toplu taşıma sisteminde sıkıntılara yol açan nakit para ile ulaşıma 29 Şubat tarihinde son verileceği ve tamamen kart uygulamasına geçileceği bildirildi.

HERKES DÜŞÜNÜLDÜ
Nakit ödemeli binişlerde para alışverişinin bir çok zorlukları beraberinde getirdiğinin altı çizilen açıklamada "16 adet merkezimizde basılmış kişisel kart indirimli ve ücretsiz kartların değişim ve dağıtımı yapılmakta, bu merkezlere ilaveten 18 adet tüm tramvay duraklarındaki gişelerden başvuru kabul edilmektedir. Tam kartlar da tüm bu merkezlerin yanı sıra 100'den fazla kart dolum bayilerinden ve merkezi noktalara yerleştirilen otomatik makinelerden temin edilebilir ve para yüklemesi yapılabilir. Ayrıca 22 Şubat 2016 tarihinden itibaren kullan-at biletler de satılmaya başlanacaktır. Böylelikle kart sahibi olmayan vatandaşlarımız ve ziyaret için şehrimizde bulunan misafirlerimiz de sorun yaşamadan toplu ulaşım araçlarını kullanacaklar" denildi.

ADRES A-KENT

15 Şubat 2016 tarihine kadar bakiyesini bitirmemiş vatandaşların para iade taleplerini A-Kent firmasına yapmaları gerektiği de kaydedildi. Açıklamada son olarak yapılan tüm çağrılara rağmen belediyeye eski kart sahipleri ve bunlarda kalan bakiyeler ile ilgili hiçbir bilgi verilmediği ve bu aşamada başka bir imkan bulunmadığı, konunun yargıya intikal ettiği hatırlatıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ulaşımda para dönemi bitiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN