Yaşanılır evler için

Selçuk İpek, "Kumaş seçerken 3 saat bile harcamayasınız diye biz tam 32 senedir çalışıyoruz" sloganı ile yoluna devam ediyor

Giriş Tarihi: 13.2.2016
Yaşanılır evler için
1982'den bu yana Bursa, Denizli, İstanbul, Avrupa, İngiltere, Çin, Hindistan ve Pakistan'ı arşınlayarak, fiyat ve kalite açısından en cazip seçenekleri müşterilerine sunabilmek için kilometrelerce yol yaparak ürünleri mukayese eden Selçuk İpek, "Kıyafetiniz, gelinliğiniz, perdeniz, koltuklarınızın döşemesi için kumaş seçerken 3 saat bile harcamayasınız diye biz tam 32 senedir çalışıyoruz" sloganı ile yoluna devam ediyor.

KUMAŞTA ÇEŞİDİN ÖNEMİ

80'li yılların otomobil hareket ettiğinde arka konsolda kafası sallanmaya başlayan oyuncak köpeğin tek araba süsü olduğu, herkesin bakır bakraçlardaki plastik güllerle evlerini güzelleştirmeye çabaladığı zamanlar olduğunu hatırlatan firma yetkilileri "Peki neden bu ürünleri tercih ediyorduk? Herkesin aynı zevke sahip oluşundan mı? Elbette hayır. Başka seçeneğimiz yoktu da ondan" diyerek Selçuk İpek markasının sunduğu çeşitliliğin önemini vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşanılır evler için
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN