Ahmet Barut'a Onur Nişanı

Giriş Tarihi: 16.2.2016
Ahmet Barut'a Onur Nişanı

Avusturya Cumhuriyeti, 2009 yılından beri Avusturya'nın Antalya Fahri Konsolosu olan Barut Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Barut'a 'Devlet Onur Nişanı' verdi. Törene Bakan Çavuşoğlu'da katıldı

Barut Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Avusturya Fahri Konsolosu Ahmet Barut'a 'Avusturya Devlet Onur Nişanı' verildi. Nişan, Avusturya Büyükelçisi Klaus Wölfer tarafından Akra Barut'ta düzenlenen resepsiyonda verildi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak'ın da katıldığı resepsiyonda turizm sektörünün önde gelen isimleri de yer aldı.

7 YILLIK ÇALIŞMANIN EMEĞİ

Avusturya Ankara Büyükelçisi Klaus Wölfer'in, Avusturya-Türkiye arasındaki sosyal, kültürel ve ticari ilişkilere sağladığı katkı ve Avusturya vatandaşlarına gösterdiği yakın ilgi nedeniyle Avusturya Cumhuriyeti adına 'Devlet Onur Nişanı'nı takdim ettiği törende; 2009 yılından bu yana Avusturya Antalya Fahri Konsolosu olan Ahmet Barut, bu nişana kendisini layık gören Avusturya Cumhuriyeti'ne teşekkür etti.

BU ÖDÜLÜ HAK ETTİ

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu resepsiyonda yaptığı konuşmada; ülkeler ve kültürler arası ilişkilerin gelişmesinde sivil toplum kuruluşları ve kişilerin aldığı rolün önemine dikkat çekerken; Ahmet Barut'un Avusturya Devlet Onur Nişanı'nı fazlasıyla hak ettiğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Barut'a Onur Nişanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN