Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ders ve eğlence bir arada

Giriş Tarihi: 20.2.2016
Ders ve eğlence bir arada

TFF'nin örnek olarak aldığı Kepez'in Yıldızları Yetenek Taramaları projesi kapsamında, öğrencilere spor, ders ve eğlence imkanı bir arada sunuluyor

Kepez Belediyesi, kulüp ve okul işbirliği modeli ile seçilen ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun örnek aldığı Kepez'in Yıldızları yetenek taramaları projesinde çocuklar çok mutlu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün desteğiyle gerçekleştirilen etkinliklerde seçilen öğrenciler şehir gezisi, yüzme havuzu buluşmaları, bilgi ve etüt evlerinde faydalanma gibi etkinliklerle hafta sonlarını dolu dolu geçiriyor.

SEMT KONAKLARINDA

Hafta sonu Kepez Belediyesi'nin spor komplekslerinde verilen spor eğitiminin ardından destek olarak özel ders almak isteyen öğrenciler Osmangazi ve Orhangazi Semt konaklarında buluşuyor. Türkçe, matematik, İngilizce ve bilişim sınıflarında ek ders almak imkanı sunulan öğrenciler derslerinde de geri kalmıyor. Çocukların iyi bir insan olmaları için çalıştıklarını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Öğrencilerimize özel ders niteliğinde etüt merkezlerimizden faydalanma imkanı sunuyoruz. Ayrıca Kepez Park Varsak'ın içinde yer alan belediye sinemalarımızın da ilk test gösterimini çocuklarımız için yaptık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ders ve eğlence bir arada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN