Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minikler pijama partisinde

Manavgat Belediyesi'nin kreş ve çocuk merkezinde pijama partisi yapıldı. Etkinlikle, çocukların duygusal ve sosyal gelişimi amaçlanıyor

Giriş Tarihi: 21.2.2016
Minikler pijama partisinde
Antalya'nın Manavgat Belediyesi'nin sosyal yatırımlarından birisi olan Manavgat Belediyesi Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi, her geçen gün büyüyüp gelişirken öğrencilerin sayısı da artıyor. 3-5 yaş 41 çocuğun eğitim gördüğü merkezde minikler için her gün farklı etkinlikler düzenleniyor. Eğitimci Emine Çataltaş'ın sorumlu olarak atandığı Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi'ndeki etkinliklere Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de sık sık katılıyor.

KREŞ VE ÇOCUK MERKEZİ ARTACAK
Çocukların duygusal ve sosyal gelişimlerine katkı bulunmak amacı ile her ay farklı bir etkinlik gerçekleştirilirken bu ay da pijama partisi düzenledi. Partiye minikler ellerinde yastıkları ile katılırken, kreş öğretmenleri de tıpkı küçükler gibi pijamalarını giymeyi ihmal etmedi. Pijama partisini bazı veliler de izledi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, "Çocukların gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlaması için kreş sayısının artırılmasına yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minikler pijama partisinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN