Elmalılılar modern hastaneye kavuştu

Giriş Tarihi: 22.2.2016
Elmalılılar modern hastaneye kavuştu

Antalya'nın Elmalı ilçesinde yapımı tamamlanan 52 yataklı Devlet Hastanesi'nin açılışı Bakan Müezzinoğlu'nun katılımı ile gerçekleştirildi

Antalya Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı 52 yataklı yeni Elmalı Devlet Hastanesi'nin açılış töreni gerçekleştirildi. Törene Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği (AKHB) Genel Sekreteri Necat Yılmaz ve davetliler katıldı. Bakan Müezzinoğlu sağlık hizmeti sunumunun eksiklerini kapatabilmek için 13-14 yıldır gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

MİLLET NE DERSE O OLACAK

Güçlü sağlık hizmetleri başardıklarını kaydeden Müezzinoğlu, "Daha çok yatırım, daha çok hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Hastaneye, ambulansa ve acil hizmete ihtiyacı olanların her zaman yanındayız. AK Parti olarak 'Millet ne derse o olacak' diyoruz" diye konuştu. Antalya KHB Genel Sekreteri Yılmaz ise, "Yeni Elmalı Devlet Hastanesi'nin teknik donanımı, alt yapısı ve alanında uzman hekimleri ile artık ilçe hastanemiz dışarıya hasta göndermek yerine dışarıdan hasta kabulüne başladı şeklinde konuştu.

2.5 YILDA TAMAMLANDI
Konuşmaların ardından, 2013 yılında yapımına başlanan 52 yataklı Elmalı Devlet Hastanesinin açılışını gerçekleştiren Müezzinoğlu, servislerde incelemelerde bulundu, yatan hastaları ziyaret etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elmalılılar modern hastaneye kavuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN