Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hakan ÇATAL: Yaşasın EXPO 2016 Yaşasın Antalya

Giriş Tarihi: 23.2.2016
'Sporla ne alakası var şimdi' demeyin. EXPO ruhu Türkiye'nin misafir odası olan Antalya'ya her zaman lazım.
Düşünün bir kere Türkiye'nin her türlü organizasyondan nasıl alnının akıyla çıktığını. Mikro düşünürsek Antalya'nın da hakkını iade ederiz herhalde.
Benim Antalya için hayalime gelince:
OLİMPİYAT, hadi olmadı 2017'de İspanya'nın Tarragona şehrinde yapılacak AKDENİZ SPOR OYUNLARI'nın bir gün ANTALYA'da yapılmasıdır.
Antalya'ya bu yakışır. Beni de bir spor insanı olarak ancak bu keser.
Bu vesileyle EXPO 2016 Genel Sekreteri Sayın Kazım Aydın'a açılışına kısa süre kalan EXPO 2016 için başarılar diliyorum Antalya'mız adına.
Gelelim basketbola; Geçenlerde değerli spor yazarı kardeşim Mustafa Şimşek, köşesinde Antalya'nın spor emektarlarını paylaşmış spor kamuoyuyla.
Bendenizi de layık görmüş Antalya'ya hizmet eden emektarlar arasında. Mutlu oldum. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün bir sözü geldi aklıma "Arkadaşlar yapılan işin biraz da olsa takdir görmesi insana iyi gelir. Ben de Antalya sporuna emek vermiş 'Sporun Emektarları' adına teşekkür ediyorum bizi görenlere.
Bir de görmezlikten gelenler var çünkü. Onlar başarıdan değil, başarısızlıktan nemalanır, ellerini taşın altına koymaz ama orantısız eleştiri yaparlar. Maçı kaybederseniz sonuna kadar izlerler yüzünüzdeki ifadeyi görmek için. Kazanırsınız gemiyi onlar terk eder önce.
Ama spor kamuoyunun akciğerleri zaman içinde temizler havayı merak etmeyin. Etik kurallar en iyi burada çalışır. Gerçek sporcular yenmeyi de yenilmeyi de bilirler, çünkü bu oyunun kuralıdır.
TB2L'deki temsilcimiz Kepez Belediyespor son iki maçında Atatürk Spor Salonu'nda 6. adam olan seyircisiyle birlikte galibiyeti seriye bağladı.
Kepezin Kaplanları'na başarılar diliyorum.
Maçlara Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün gelmesi takıma çok şey katıyor. Tebrikler Başkan.
Hani 'Siyasiler her yere gider' derler ya, Hakan Başkan artı olarak spor ve sporcuya da zaman ayırıyor, benden söylemesi. Sağol Başkan. Darısı diğer zaman sorunu olan başkanlara..
Sporla, sağlıcakla EXPO 2016 ANTALYA ile kalın...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakan ÇATAL: Yaşasın EXPO 2016 Yaşasın Antalya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN