Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MUBİM'in faydaları

Giriş Tarihi: 24.2.2016
MUBİM'in faydaları

Manavgatlı muhtarlar yolcu durakları ve muhtar evi isteğini MUBİM'e bildirdi. Talepler sisteme girer girmez harekete geçen birimler istekleri eksiksiz yerine getirdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Türkiye'ye örnek olan Muhtarlık Bilgi Merkezi (MUBİM) muhtarlara tek tuşla hizmet kolaylığı sağlamaya devam ediyor. Kaş'tan Gazipaşa'ya tüm muhtarlar sorun ve taleplerini teknolojiyi kullanarak Büyükşehir Belediyesi'ne iletiyor, kısa sürede çözüm buluyor.

DURAK VE MUHTAR EVİ YAPILDI

Manavgatlı muhtarlar da MUBİM'i etkin kullananlardan. Muhtarlar mahallelerinin muhtar evi ve yolcu durağı ihtiyaçlarını MUBİM üzerinden talep yaptı. Talepler sisteme düşer düşmez ilgili birimlere aktarıldı ve çalışma başlatıldı. Hacıobası, Kızılot, Oymapınar, Dolbazlar, Evrenseki ve Çayyazı mahalleleri istedikleri yolcu duraklarına bir hafta içinde kavuştu. Kızılağaç Mahallesi'nin eksiği olan muhtar evi de kısa sürede tamamlanarak hizmete sunuldu.

BAŞKAN TÜREL'E TEŞEKKÜR

Antalyalı muhtarlar, Türkiye'ye örnek olan MUBİM sisteminden memnuniyetlerini dile getirdi. MUBİM ile taleplerine hızlı şekilde cevap aldıklarını ifade eden muhtarlar kısa sürede hizmete kavuştuklarını belirtti. Sistemin bürokratik engelleri kaldırdığını söyleyen Manavgatlı muhtarlar, Başkan Menderes Türel'e bir kez daha MUBİM için teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MUBİM'in faydaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN