Unutulmaz konser

Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı, Münir Nurettin Selçuk Eserleri Konseri ile Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı

Giriş Tarihi: 2.3.2016
Unutulmaz konser
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına bağlı İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı Türk Sanat Müziği İcra Heyeti, Münir Nurettin Selçuk Eserleri Konseriyle müzikseverlerle buluştu. AKM Perge Salonu'nda gerçekleşen konsere Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim ve Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Dairesi Başkanı Zülfü Çelik katıldı.

KONUK SANATÇI BÜYÜLEDİ

1900 yılında dünyaya gelen, müziğe olan yeteneği ile devrinin ünlü müzik adamlarının övgülerle anlattığı ses sanatkarı bestekar Münir Nurettin Selçuk'un en önemli eserlerinin seslendirildiği konserde müzik ziyafeti yaşandı. Şef Aydemir Tuncer yönetiminde Türk Sanat Müziği İcra Heyeti, birbirinden değerli eserleri seslendirdi. Konserin ikinci bölümünde konuk sanatçı olarak Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu Ses Sanatçısı Bekir Ünlüataer sahne aldı. Sanatçı, seslendirdiği eserlerle tüm salonu büyüledi.

ÖZEL KONUK MUSTAFA
İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı Türk Sanat Müziği İcra Heyeti'ne sürekli misafir olan 13 yaşındaki engelli Mustafa Yılmaz, icra heyetinin seslendirdiği şarkılara sahnede eşlik etti. Müziğe olan yeteneğini sahnede sergileyen küçük Mustafa, alkış yağmuruna tutuldu. Konser sonrasında konuşma yapan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Zülfü Çelik, konsere katılan tüm Antalyalılara teşekkür etti. Konser, seyircinin yoğun isteği üzerine konuk sanatçı Bekir Ünlüataer'in seslendirdiği 'Dönülmez Akşamın Ufkundayız' adlı eserle son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Unutulmaz konser
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN