Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayaklar yerden kesildi

Süpermoto firması yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği etkinlikte Antalyalı kadınlara ücretsiz olarak güvenli motosiklet sürüş eğitimi verdi

Giriş Tarihi: 6.3.2016
Ayaklar yerden kesildi
Motosiklet satış, bakım ve onarım hizmetleri sunan Supermoto firması, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde kadın sürücülere ücretsiz güvenli sürüş eğitimi verdi. Mark Antalya AVM'nin önünde özel sürüş alanı olarak ayrılan bölümde gerçekleşen etkinlikte, Motto Akademi'den eğitmen İlhan Narcı kadın sürücülere hem teorik hem de pratik bilgiler verdi.

GÖVDE GÖSTERİSİ

Kadın sürücülere motosiklet kullanımının yanı sıra, sürüş sırasında karşılaşılabilecek olası tehlikeleri ya da engelleri tanıma ve ortadan kaldırma yöntemleri de anlatıldı. Etkinliğe Antalya'nın farklı motosiklet gruplarının temsilcileri de katıldı. Tasarım harikası motosikletlerini AVM önüne park eden motosiklet tutkunları adeta gövde gösterisi yaptı.

KOLAYLAŞTIRIYOR

Supermoto'nun kurucusu Mehmet Atışçı, şehir ve sosyal hayatı kolaylaştıran motosikletlerin doğru sürüş teknikleri ile kullanıldığında otomobiller kadar güvenli olduğunu vurguladı. Atışçı, amaçlarının sosyal hayatın her alanında yer alan kadınların arasından daha çok motosiklet kullanıcısı çıkması olduğunu sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayaklar yerden kesildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN