Profesyonel performans

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Lisans 3 öğrencilerinin sahnelediği 'Hepsi Oğlumdu' isimli tek perdelik oyun büyük ilgi gördü. Öğrencilerin performansı ayakta alkışlandı

Giriş Tarihi: 7.3.2016
Profesyonel performans
Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Lisans 3 öğrencilerinin oynadığı, Arthur Miller'in yazdığı 'Hepsi Oğlumdu' adlı tek perdelik oyun büyük ilgi gördü. Akdeniz Ünivresitesi Olbia Çarşısı Olbia Salonu'nda sahnelenen ve öğrencilerin profesyonel bir performans sergilediği oyunu izlemeye gelenlerin bir çoğu salonun dolması nedeniyle oyunu ayakta izlemek zorunda kaldı.

6 GÖSTERİ DAHA VAR

Konservatuvar Öğretim Görevlisi Süheyla Güzel Çöllü'nün eğitiminde hazırlanan ve Süheyla Güzel Çöllü'nün yönettiği, Bölüm Başkanı Doç. Dr. Murat Çağlar'ın katkı koyduğu oyunda Tiyatro Bölümü Lisans 3 öğrencilerinden Yıldız Elif Okumamış, Okan Kam, Görkem Güven Alkan, Selge Ezgi Zından, Mert Doğan, Melis Gürhan, Şükrü Gürel, Barış Halisdemir, Zehra Ece Aral, Barış Şimşek ve Yasin Albayrak rol aldı. Bir çok sanatseverin de salon dışında kaldığı oyunun 11, 16, 23 ve 30 Mart, 6 ile 13 Nisan saat 19.30'da aynı salonda ücretsiz gösterime devam edeceği belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Profesyonel performans
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN