Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Projeler dünya vitrininde

Antalya Büyükşehir Belediyesi, dünyaca ünlü 'Uluslararası Gayrimenkul Fuarı' MIPIM'e projeleriyle damgasını vurdu

Giriş Tarihi: 18.3.2016
Projeler dünya vitrininde

Antalya Büyükşehir Belediyesi, vizyon projelerini Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPIM'de dünya vitrinine çıkardı. Geçtiğimiz yıl ilk kez fuara katılan Antalya Büyükşehir Belediyesi, aldığı olumlu geri dönüşlerin ardından bu yıl da ciddi yatırımlarla hayata geçireceği projelerini dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen yaklaşık 20 bin katılımcı ile bir kez daha paylaştı. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin standı, fuarın en çok ziyaretçi çeken stantları arasında yer aldı. Konyaaltı Liman Projesi, Boğaçayı Projesi, Kepezaltı Kentsel Dönüşüm Projesi ve Kruvaziyer Liman Projesi gibi Antalya'nın çehresini değiştirecek önemli projelerinin tanıtımı yapıldığı Antalya standı ziyaretçi akınına uğradı.

BAKAN SARI'DAN ZİYARET
MIPIM'da bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı ile birçok ilin belediye başkanları, Antalya Büyükşehir Belediyesi standını ziyaret ederek, vizyon projeleri inceledi. Türk ve yabancı iş adamlarının ilgisi de Antalya standının üzerinde oldu. İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar başta olmak üzere Türkiye ekonomisine yön veren isimler Antalya standını ziyaret ederek projeleri inceledi.

ANTALYA KAYBETTİRMEZ
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel 'çılgın' projeleri Fransa'da görücüye çıkardıklarını ifade ederek, yatırımcıların projelerle yakından ilgilendiğini ifade etti. Antalya'nın yatırımcıların ilgiyle takip ettiği bir cazibe merkezi haline dönüştüğünü ifade eden Türel, MIPIM Fuarı aracılığıyla kurulacak işbirliği imkanları ile Antalya'da yapılacak yatırımların, kentin gayrimenkul metrekare fiyatlarının da değerlenmesine büyük katkı sağlayacağını söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Projeler dünya vitrininde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN