Sağlıklı yaşamın sosyal merkezi

Büyükşehir Belediyesi'nin 10 ilçede açtığı ücretsiz spor ve fitness merkezleri yeni üyeleri ile birlikte büyümeye devam ediyor

Giriş Tarihi: 20.3.2016
Sağlıklı yaşamın sosyal merkezi

Büyükşehir Belediyesi'nin Antalyalıların spor yaparak sağlıklı yaşam sürdürmelerine katkı sağlamak amacıyla 10 ilçede açtığı ücretsiz Antalya Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM) yeni üyeleri ile birlikte büyümeye devam ediyor. ASFİM üyeleri spor yapma imkanın yanı sıra farklı kişilerle tanışma ve kaynaşma imkanı bulduklarını söylüyor. Profesyonel eğitmenler ve diyetisyenler eşliğinde ücretsiz spor yapma imkanı sunan ASFİM'lerde vatandaşlara fitness, ağırlık merkezi, step-aerobik, pilates, yoga, zumba ve temel cimnastik branşlarında modern, tam donanımlı ve uzman eğitmen kadrosuyla spor yapma imkanı buluyor.

ONLİNE KAYIT KOLAYLIĞI
Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü bünyesinde Konyaaltı, Atatürk, Kepez, Varsak, Aksu, Döşemealtı, Elmalı, Korkuteli, Finike, Gazipaşa olmak üzere toplam 10 ilçede 4 bine yakın üyesiyle faaliyet gösteren ASFİM'lerin ilerleyen süreçte diğer ilçelerde de yapılması planlanıyor. 15 yaş üzeri olan her vatandaşın katılabildiği Antalya, Spor ve Fitness Merkezlerinin kayıt dönemleri 2 ayda bir yenileniyor. Vatandaşlar internet üzerinden www.abbsporhizmetleri. com adresinden online olarak başvuru yapabiliyor.

KADINLAR MEMNUN
Üniversite öğrencisi Doğa Bozpınar, diyetisyen ve eğitmenler eşliğinde spor yaptıklarını anlatarak, "Verilen hizmet ve personel işinde çok profesyonel. Spor aletleri yeni. Ayrıca sosyalleşerek yeni arkadaşlıklar ediniyoruz" dedi.
ASFİM'lerin sıcak ve samimi bir ortamı olduğunu vurgulayan Muhasebeci Hayriye Çömlekçi, "Ortam çok güzel. Ücretsiz olması harika. Burada hem kilo verdim, hem sağlık buldum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlıklı yaşamın sosyal merkezi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN