Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vekiller Kemer'e çıkarma yaptı

Ak Parti İl Başkanı Sümer ile Antalya Milletvekilleri Samani ve Köse göreve yeni gelen Kemer İlçe Başkanı Çilengir'i ziyaret etti. Heyet yeni yönetimle buluştu

Giriş Tarihi: 21.3.2016
Vekiller Kemer'e çıkarma yaptı

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse ve Hüseyin Samani ile yeni göreve başlayan AK Parti Kemer İlçe Başkanı Halit Çilengir'i ziyaret etti. Çilengir ve ilçe yönetimi tarafından karşılanan milletvekilleri, yeni yönetim ile ilk kez bir araya geldi. İl Başkanı Rıza Sümer, Kemer'de yeni bir dönemin başladığını ve yeni ilçe yönetimi ile uyum içinde çalışarak Kemer'i gerçek potansiyeli ile buluşturacağına inandığını dile getirdi.

AK PARTİ ÜLKENİN ÇİMENTOSU
Antalya Milletvekili Hüseyin Samani ise "Türkiye'nin içerisine girdiği her türlü sıkıntılı durumdan milletin her zaman en güvenilir bulduğu liman AK Parti'dir. Dalgalar ne kadar hırçın olursa olsun millet her zaman AK Parti'ye güveniyor. Milletin bu güvenini boşa çıkarmamamız lazım. AK Parti bu ülkenin çimentosudur. Ülkemizin AK Parti'ye ihtiyacı var, halkımızın AK Partiye ihtiyacı var" diye konuştu.

RUSYA AÇIKLAMASI
Turizm ile ilgili sorulara cevap veren Milletvekili Köse ise Bakanlıklar olarak tarım ve turizm ile ilgili tedbirlerin alındığını belirtti. EXPO 2016'nın turizmde yaşanan sıkıntıyı azaltacağını kaydeden Köse, "Bunun yanında Türk Hava Yolları'nı Antalya'ya direkt uçuşlarını arttırması yönünde çalışmalar var. Rusya yaşanan krizden sonra bazı konularda geri adımlar atmaya başladı. Bu da gösteriyor ki onların bize belli başlı konularda daha çok ihtiyacı var. Tabi bu geri adımlar ülkemizin uluslararası alandaki prestijini arttırıyor" dedi.

HERKESİN İMDADINA YETİŞİYOR
Suriyeli göçmenler konusunda Avrupa Birliği (AB) ülkelerinin sınıfta kaldığını belirten Samani, "Koskoca anlı şanlı Avrupa Birliği ülkeleri yüzbinlerle ifade edilen mülteciyi ancak barındırabiliyor. Türkiye Cumhuriyeti devleti ise üç milyondan fazla mülteciyi barındırıyor. Yıllarca medeni diye adlandırılan, anlatılan ülkeler, kendilerine sığınan insanlara nasıl muamele ettiğine hepimiz bugün şahit oluyoruz. Sadece bu anlamda baktığınız zaman bu coğrafyada kimin başı sıkışırsa sıkışsın herkesin imdadına yetişen ülke Türkiye'dir" diye konuştu. Samami terör ve terörle arasına mesafe koyamayanları lanetlediklerini sözlerine ekledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vekiller Kemer'e çıkarma yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN