Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan sahip çıktı tedavi başladı

Eşinin döktüğü kızgın yağla ölümün eşiğinden dönen 2 çocuk annesi Zeliha Acar'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sahip çıkmıştı

Giriş Tarihi: 22.3.2016
Erdoğan sahip çıktı tedavi başladı

Eşinin yüzüne ve kollarına döktüğü kızgın yağla ölümün eşiğinden dönen 2 çocuk annesi Zeliha Acar'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sahip çıktı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Erdoğan'ın verdiği resepsiyona katılan Acar burada kendisine durumunu anlatma imkanı buldu. Acar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kollarındaki yanıkların tedavisi için yardım istedi ve bu isteğine iki saat içinde olumlu cevap geldi. Acar, 2009 yılında eşinin kendisini kızgın yağla yakmasının ardından hayatının tamamıyla değiştiğini söyledi. Tedavisinin ardından yuvaya bıraktığı çocuklarını geri aldığını aktaran Acar, "Şoförlük ve oto yıkama yaptım. Şimdilerde ise akıllı ticaretle uğraşıyorum. Yaşadığım olay sonrası beni hayata bağlayan iki çocuğumdu. Bana bir şey olursa, onların yapayalnız kalması beni hayata bağlamıştı. Çocuklarım yanımda en büyük mutluluğum" dedi.

BÜYÜKŞEHİR YARDIM ETTİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisine başlanan Acar'a Antalya Büyükşehir Belediyesi de yardım elini uzattı. Belediye Acar'ın ev eşyası, giyecek gibi ihtiyaçlarını karşıladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan sahip çıktı tedavi başladı
* Birden fazla kişiye g��ndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN