Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gelecek Kepez'de

Giriş Tarihi: 22.3.2016
Gelecek Kepez'de

Türkiye'nin spor geleceğinin temeli Kepez'de atılıyor. TFF ile yapılan ortak projenin gelişmesi amacıyla ilçede 5 yeni kulübün kurulmasına karar verildi

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) örnek aldığı 'Kepez'in Yıldızları' projesinin basketbol ile voleybol branşlarında da yapılması ve projelerin sürekliliği için yeni bir adım daha atılıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) örnek aldığı Kepez'in Yıldızları projesinin basketbol ile voleybol branşlarında da yapılması, bunların sürekliliği ve gelişimi için 5 kulüp daha kuracaklarını açıkladı.

KARDEŞ KULÜP
Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya katılan Başkan Tütüncü, yetenekli çocukların uzman eğiticilerden aldıkları eğitim sonunda U6'dan başlayarak U19'a kadar Kepez Belediyespor takımlarında maçlar yaparak kendilerini geliştirebildiğini vurguladı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Bugüne kadar örnek hizmetler yapan, amatör sporu merkeze alan Kepez Belediyespor'un yeni liglerde mücadele edebilmesi için kardeş kulüpler geliyor" dedi.

ARDA TURANLAR BURADA YETİŞECEK
Bayrampaşalı Arda Turan gibi yıldızların Kepez'den çıkabilmesi için her türlü imkanı sağlamaya çalıştıklarını vurgulayan Başkan Tütüncü, "Ben de ilkokul, ortaokul ve lise yıllarını Kepez'de geçiren biriyim. Biz şu an sizlerin kullandığı en sıradan imkanlara bile sahip değildik. Futbol maçı yapacağımız zaman 2 taşı üst üste koyup kaleler yapardık. Sokaklarda oynardık. Bize bu tip imkanlar sunanlar olmadı. Bize sunulmayan imkanları biz size sunmaya çalışıyoruz. Sizden istediğimiz başarılı olmanız" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gelecek Kepez'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN