ANSİAD Başkanı’ndan turizmcilere sitem var

Giriş Tarihi: 7.4.2016
ANSİAD Başkanı’ndan turizmcilere sitem var
Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİ- AD) Başkanı Abdullah Erdoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri SABAH Akdeniz'i ziyaret etti. Yazıişleri Müdürü Talip Yümsel ve Haber Müdürü İbrahim Okumamış tarafından ağırlanan ANSİAD yöneticileri çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. ANSİAD Başkanı Erdoğan, görüşmede den çıkış yolunu sadece devlet desteğinde arayan turizmcilere öneride bulundu.

TURİZMCİYE ÇAĞRI
Turizmcilerin 10 yıldır iyi para kazandığını ifade eden Erdoğan şöyle konuştu: "Turizmcilerde bu kriz dönemini atlatmak için 'cebimden harcayayım' gayreti yok. Her şeyi devletten bekliyorlar. Devletten beklemeden bir tanıtım atağına girerlerse bu krizden çıkarız." Başkan Erdoğan, ziyarette ANSİAD'ın yeni hayata geçireceği 'Global Melek Yatırımcılık Akademisi' ile 'İtibarlı Şehir ' projeleri hakkında bilgi verdi. ANSİAD'ın 26 yıldır faaliyet gösterdiğini hatırlatan Erdoğan, "Şimdi Melek Yatırımcı Ağı kurarak, girişimcilerle yatırımcıları buluşturacağız. İlk adımımızı Global Melek Yatırımcı Akademisi düzenleyerek atacağız" dedi.

İTİBAR PANELİ GELİYOR
ANSİAD yönetiminin önemsediği bir diğer proje olan İtibarlı Şehir Antalya ile ilgili ise ANSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Öz bilgi verdi. Öz, özellikle kriz döneminde şehrin itibarının daha önemli bir hal aldığına dikkat çekti. Mayıs ayı sonunda itibar paneli düzenleyeceklerini ifade eden Öz, panelde Antalya'nın itibarını geliştirmeyi sağlayacak stratejilerin belirleneceğini anlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ANSİAD Başkanı’ndan turizmcilere sitem var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN