Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Portakal suyu iç sağlıklı kal

Kumluca’da lise öğrencileri, gazlı içeceklerin zararına dikkati çekmek amacıyla bir ton portakalı sıkıp, suyunu dağıttı. Etkinliğe Başkan Çetinkaya da destek verdi

Giriş Tarihi: 8.4.2016
Portakal suyu iç sağlıklı kal
Antalya'nın Kumluca ilçesi GülÇetin Kaur Anadolu Lisesi 11-B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Nefise Abaydın öncülüğünde gazlı içeceklerin zararları ve doğal içeceklerin faydasına dikkati çekmek amacıyla 'Portakal, sağlıklı kal' sloganıyla farkındalık etkinliği düzenledi. da 1 ton portakalın suyunu sıkan öğrenciler, etkinliğe katılan Belediye Başkanı ve diğer protokol üyelerine ikram etti.

ASİTLİ İÇECEĞE KARŞILAR
Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, "Taze portakal suyu tüketmek hem sağlığımız açısından hem de portakal üretimimizi teşvik açısından önemli. Vücudumuza alacağımız asitli içeceklerin de önüne geçiyor olmamızdan dolayı portakal tüketmek daha faydalı. Öğrencilerimizi güzel bir konuya dikkati çektikleri için kutluyorum" dedi. Okul Müdürü Osman Mutlu da okul idaresi ve öğrencilerle birlikte değişik zamanlarda düzenledikleri sosyal etkinliklerle önemli konulara dikkati çekmek ve farkındalık yaratmak istediklerini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Portakal suyu iç sağlıklı kal
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN