FETÖ/PDY’li öğretim üyeleri açığa alındı

Giriş Tarihi: 12.4.2016
FETÖ/PDY’li öğretim üyeleri açığa alındı

Geçen ay merkezli 6 ilde gerçekleştirilen operasyonda tutuklanan ve aralarında SDÜ eski Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu’nun da bulunduğu 19 üniversite personeli açığa alındı

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörlüğü, merkezli 6 ilde gerçekleştirilen FETÖ/PDY operasyonunda tutuklanan ve aralarında eski SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu'nun da bulunduğu 19 üniversite personelini açığa aldı. Açığa alınma işleminin tutuklama yazılarının resmi olarak SDÜ Rektörlüğü'ne ulaşması üzerine gerçekleştirildiği belirtildi.

ESKİ REKTÖR DE VAR
Gelen yazı üzerine SDÜ Rektörlüğü, Prof. Dr. Hasan İbicioğlu ile birlikte eski Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Süleyman Seydi ve Prof. Dr. Hüseyin Akkyıldız, eski SDÜ Araştırma Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tuğrul Sezer, eski Yaşam Boyu Eğitim Merkezi müdürleri Fatih Cebeci ve Orhan Adıgüzel, eski Bilgi İşlem Daire Başkanı Halil Karakoç, eski Yapı İşleri ve Teknik Dairesi Başkanı Şükrü Demirağ, öğretim görevlileri Yarıktaş, Ali Murat Ceyhan, Ali Yavuz, Mahmut Yener, Cabir Doğan ve Hüseyin Cahit Sevindir ile üniversite personeli Sibel Kayacan, Mehmet Deniz Çalışkan, Mehmet Yılmaztürk, ve Süleyman Solmaz'ın açığa alınmasına karar verdi. Geçen ayki operasyonda 52 kişi gözaltına alınmış ve 29 kişi tutuklanmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ/PDY’li öğretim üyeleri açığa alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN