Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Final ları ’ya geldi

kampüsünü tamamlayan Final ları’nın Eğitim danışmanı Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu ‘Başarıya Götüren Aile’ konulu seminer verdi. Ailelerin seminere ilgisi büyüktü

Giriş Tarihi: 12.4.2016
Final Okulları Antalya’ya geldi
Final ları Antalya eğitim hayatına hızlı bir giriş yaptı. Ailelere yönelik olarak düzenlenen 'Başarıya Götüren Aile' konulu seminerde konuşan Final Okulları Eğitim Danışmanı Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, büyük ilgi gördü. Akra Barut Otel'de gerçekleşen seminere Final Okulları Kurucular Kurulu Başkanı Özen ile Final Okulu kurucuları Esat, Ali ve Yunus Göyük kardeşler ile bine yakın öğrenci velisi katıldı.

İDDİALI PROJELER
Kurucular Kurulu Başkanı İhsan Özen, Final Okulları'nın 42'nci şubesini Antalya'da açmış olmanın gururu ve sevinci içerisinde olduklarını söyledi. Yaşam ve sınav ilkesi ile 2016- 2017 eğitim ve öğretim yılında başlayacak olan Antalya Final okullarını 11 dönümlük arazi üzerinde kurduklarını belirten Özen, "20 bin metrekarelik bir eğitim tesisi olarak bin 500 öğrenci kapasitesi ile inşa edilmiş olan, ana okulundan fen lisesine kadar çocuklarımızın hak ettikleri en iyi eğitimi, en kaliteli ortamda sunmak üzere eğitim alanlarından, sosyal alanlarına iddialı bir okul projesi olarak gerçekleştirilmiştir" dedi. Özen, "Okulun her köşesi, çocuklarımızın sadece eğitim alanı olarak değil, keyifli yaşam alanları olarak hedeflenmiştir" diye konuştu. Final Okulları Eğitim Danışmanı Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, ise bir toplum ne kadar güçlü olursa çocukların da o kadar güçlü olduğunu belirterek, "Bir insanın anavatanı çocukluğudur. Anne ve babanın en önemli görevi çocuklarına çocukluklarını doya doya yaşatmasıdır. Çocuğu adam yerine koyun" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Final Okulları Antalya’ya geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN