’de durum sakin

Giriş Tarihi: 16.4.2016
CHP’de durum sakin

Büyükşehir Belediye Meclisi ’li üyelerin kavgasına sahne olan ‘olaylı Pazartesi’nin ardından sakin toplantı yaptı

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde iki 'li üyenin kavgasına sahne olan 'olaylı Pazartesi'nin ardından CHP grubu 2'nci oturumu sakin geçirdi. Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısının 2'nci oturumu, Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü salonunda yapıldı. Meclis öncesi CHP'li üyeler, CHP İl Başkanlığı'nda grup toplantısı için biraraya geldi. İl Başkanı Semih Esen'in yönettiği grup toplantısına, Pazartesi günü yapılan meclis öncesi grup sözcülüğünden alınan Ruhi ve Mustafa Reşat Oktay'la kavganın tarafı olan ve 'ihraç' istemiyle İl Disiplin Kurulu'na sevk edilen Erol Özkarabekir katılmadı.

KONUŞTURMADI
Özkarabekir ve Beşiktaş, meclis toplantısına ise katıldı. Partinin İmar ve Bayındırlık Komisyonu'na aday gösterdiği, partilisi Zafer Yörük'ün aday olmasıyla liste dışı kalan Recep Tokgöz, olaylara ilişkin bir şeyler söylemek istedi ama İl Başkanı Esen konuşmasına izin vermedi.

AYNI SIRAYI PAYLAŞTILAR
Mecliste ise CHP grubu, pazartesi günü bozulan oturma düzenine geri döndü. Pazartesi günü Özkarabekir ve Oktay'la paylaştığı CHP'nin en arka sırasından ayrılarak öne geçen Tokgöz, eski yerine döndü. Tokgöz ve Oktay aralarında bir sandalyeyi boş bırakarak Özkarabekir'le aynı sırada oturdu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP’de durum sakin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN