Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yolundalar

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kamil Özcan, hayvancılık ının ’i olacaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 30.4.2016
Hannover yolundalar
'da, ikinci kez kapılarını açan Teke Yöresi Canlı Hayvan, Hayvancılık Tarım Teknolojileri ve Yem ı yoğun ilgi görüyor. Sektör profesyonellerini ağırlayan fuar vatandaşlardan da yoğun ilgi görüyor. Fuarda ilk gün gerçekleştirilen en güzel inek yarışması, büyük çekişmelere sahne oldu. Fuar hem sektör, hem siyasetçi, hem kamu, hem vatandaşlardan tam not aldı.

MARKA KENT OLACAK
Fuarın üreticinin 'Ben neyi eksik yapıyorum' sorusuna yanıt verdiğini belirten Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kamil Özcan, "Üretici alın terini sahaya indirmesi demek olan bu fuar hem bu sorunun yanıtı veriyor hem de bize hedef gösteriyor. Burdur artık dünyadaki hayvancılık fuarlarını düzenleyecek kapasiteye ulaşmıştır. Biz Türkiye'nin Hollanda'sıyız. Burdur'u, Fuarı gibi marka haline getirmek istiyoruz" dedi.

BU ALANDA RAKİPSİZİZ
Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar ise kentin hayvancılık konusunda rakibinin bulunmadığının altını çizdi. Yapılmalı gereken, atılması zorunlu olan adımlar olduğunu, bunun için de güçbirliğinin artarak devam etmesi gerektiğini söyleyen Başar, "Üretimi katma değere çevirerek tüm bunları başarmamız için bir engel yok. Yeter ki enerjimizi doğru şekilde doğru hedefle bütünleştirebilelim" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hannover yolundalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN