Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çebi Global

Çebi Global, 30 yıldır ’de, 2 yıldır Akdeniz Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteriyor

Giriş Tarihi: 6.5.2016
Çebi Global
Mobilya, kapı aksesuvar ve donanım firması Çebi Global, 30 yıldır 'de, 2 yıldır Antalya Akdeniz Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteriyor. da birçok inşaat firmasının ve mobilya proje üreticilerinin Çebi Global ile çalışmaya başlaması şirketin konumunu daha da güçlendirdi. Çebi Global Franchising Antalya İş Ortağı Ahmet Tuna, "Tüketici konutta konfor arıyor. Son tüketici ve müteahhitler fiyatlar ve modeller konusunda net bilgi sahibi olmadığı için mağazamızda cazip seçenekler sunuyoruz. Müşteri ve müteahhit 'Bu mutfağı istiyorum' diyebildiği için konutlara konfor sağlıyoruz" dedi.

ÜRÜNDE ÇEŞİTLİLİK
Hizmet verdikleri ürün grubu hakkında bilgi veren Tuna, "İnanılmaz bir ürün çeşidimiz var. Kulp, kapı kolu, kayar kapı sistemi, kapı aksesuvarları, cam kapı aksesuvarları, kapak, makas sistemleri olmak üzere bir konuta veya projeye ahşap dışında tüm bileşenleri konusunda hizmet vermekteyiz" diye konuştu.

YATIRIMLAR ARTIYOR
2016'da şirketin ve Antalya'da en büyük operasyon lideri olacağına inandığını vurgulayan Ahmet Tuna, "Yenilikçi iş modelleri her zaman Çebi Kilit A.Ş'den çıkıyor. Örneğin sektördeki franchise sistemini Türkiye'de yerli üretici olarak ilk biz başlattık" dedi. Son dönemde Antalya'da yapılan yatırımlara bakıldığında inanılmaz bir değişim yaşandığını da belirten Tuna, "Değişim sürekli devam ediyor. Bu değişime bizler de yenilikçi yatırımlarımızla destek veriyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çebi Global
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN