Neşeli eğitimi

Giriş Tarihi: 14.5.2016
Neşeli trafik eğitimi
OPET, 'Karayolu Güvenliği ve Haftası' kapsamında istasyonlarında gerçekleştirdiği Trafik Dedektifleri Projesi eğitimleri ile Türkiye'nin trafik sorununa dikkat çekiyor.

BİLGİLER VERİLDİ
'Trafik Dedektifleri Projesi' kapsamındaki trafik güvenliği eğitimleri Ankara, Konya, ve İzmir'den sonra bu kez Antalya'da gerçekleşti. 'daki OPET Hesapçıoğlu Petrol'de düzenlenen 'Trafik Güvenliği' eğitimi, Antalya Emniyeti Trafik Denetim Şube Müdürlüğü'ne bağlı özel eğitim kadrosu katıldı. Eğitimde öğrencilere trafik kurallarının günlük hayatta nasıl etkin kullanılabileceği konusunda bilgi verilirken interaktif bir biçimde öğrencilerin örnek olaylarda rol almaları sağlandı.

RENKLİ GEÇTİ
Etkinlik sırasında OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk ve Trafik Eğitim ve Araştırma Dairesi'nden yetkililer de hazır bulundu. Proje için hazırlanan filmler ve eğitim dokümanları katılımcılarla paylaşılırken OPET'in maskotu OPEDO da organizasyona renk kattı. Öğrenciler, 'Trafik Dedektifi' eğitiminin ardından yeni edindikleri bilgilerle istasyona gelen sürücülerin trafik bilgilerini gözden geçirmelerini sağladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Neşeli trafik eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN