Türker’den Finike çıkarması

Giriş Tarihi: 14.5.2016
Türker’den Finike çıkarması

İlçelere ziyaretlerini devam ettiren Valisi Türker, Finike ilçesinde incelemelerde bulundu. Vali’ye Finike Kaymakamı Yakuta brifing verdi

Antalya Valisi Muammer Türker, Vali Yardımcıları Mehmet Yavuz ve Hamdi Bolat ile birlikte Finike ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. Hükümet konağı önünde Finike Kaymakamı Mesut Yakuta, Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Muammer Türker'e, makamda Kaymakam Yakuta tarafından brifing verildi.

ÖNCE RESMİ ZİYARET
İlçelere ziyaretlerinin devam ettiğini kaydeden Vali Türker, ilk ziyaretlerde daha çok resmi makamlarla bir araya geldiklerini, sonraki ziyaretlerinde odası, sanayi odası, turizmle ilgili kuruluşları, tarihi ve antik kentleri ziyaret ettiklerini ifade etti. Restore edilmekte olan eski belediye hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Türker daha sonra ilçeye 30 kilometre uzaklıkta bulunan tarihi antik kenti Arykanda'da tiyatro, nekropol, kilise ve villa kompleksini gezdi, konuyla ilgili Müzesi'nden Dr. Onur 'dan bilgi aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türker’den Finike çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN