Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hakan ÇATAL: Basketbol dolu günler

Giriş Tarihi: 17.5.2016

Önce Antalya'yı Anadolu Kupası'nda başarıyla temsil eden ''nın Küçük Dev Adamları'nı kutlayarak başlayalım.
Zaten alt yapı alt yapı diyoruz da lafta kalıyor ya, biz haklarını teslim edelim dev adamların.
Altyapıda başarı nasıl geldi, önce ona bakalım isterseniz;
Antalya'yı temsil edecek takımlar belirlendikten sonra takımların teknik heyetleri dereceye giremeyen takımlardan takviye alarak güçlenme yoluna giderler ve bu Antalya için güç birliğinin ilk adımıdır. Bu uzlaşı kültürü zaten basketbolun hamurunda vardır.
AGGİK (Antalya Gençlik Gelişim Kulübü) geçen sene derecesi yaptığı için Küçük Erkeklerde direkt Ankara'daki, Yıldız Erkekler kategorisinde Bursa'daki Şampiyonasına katılma hakkı elde etti. Bu kategoride verilen MVP ödülüne Efe Arıkan layık görüldü (Efe, Muratpaşa Belediye Spor oyuncusu, kontenjandan AGİK'te oynuyor).
Muratpaşa Belediye Spor Kulübü Küçük Erkelerde Anadolu Kupası 1.'si olarak Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazandı. Bu turnuvada verilen 5 ödülden 3'ü Antalya'ya geldi. En iyi Guard Ali Avcı, en iyi forvet ve sayı kralı ödülü Atilla Yazar'a verildi. Bu çocuklarımızı kutluyoruz, gözümüz onlarında üzerinde.
Akademi Gençlik Kulübü küçük kızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazandı.Küçük ve yıldız dev adamlara Antalya'yı başarı ile temsil ettikleri için teşekkür ve takdirlerimizi sunuyorum. Burada emeği geçen antrenör ve idarecileri kutluyorum.
Muratpaşa koçu Ramazan Barut'u özellikle başarısını Antalya'ya hediye ettiği için tebrik ediyorum (2 Kepezli,1 Anadolu Gençlik kontenjan oyuncu ile oynadı) Sporla kalın, basketbol maçlarını izleyin.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakan ÇATAL: Basketbol dolu günler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN