Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Manavgat’a itfaiye tepkisi

Giriş Tarihi: 22.5.2016
Manavgat’a itfaiye tepkisi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, itfaiye biriminin Manavgat Belediyesi tarafından binanın çevresinin telle çevrilerek sokağa atıldığını söyledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgat'ta gerçekleştirilen yatırım ve çalışmaları yerinde inceldi. Türel, Kumköy Arıtma Tesisi'nde incelemelerde bulunup, esnafı ziyaret etti. Caddesi'ndeki çalışmaların geciktiği yönündeki soruyu yanıtlayan Türel, ilçenin geleceğine yatırım yapıldığını belirterek bu çalışmaları seçim kaybetse dahi yapacağını söyledi. Manavgat'taki altyapı hatlarının dağınık oluğunu belirten Türel, "Belli bir proje temin edemeyince, altyapı ile ilgili olarak nerede ne olduğunu bilmeyince bazı şeyler kazdıkça ortaya çıkmaya başladı. Hesapta olmayan şeylerle karşılaşınca biraz uzadı. Ne kadar zahmetli de olsa altyapıyı toparladık. Şu an üst yapıya geçildi" dedi.

GÖNLÜMÜZ HERKESE AÇIK
Gazetecilerin Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in sık sık 'Bizim Büyükşehir ile bir sorunumuz yok. Ne zaman arzu edilirse gidip görüşürüm' şeklinde söylemlerde bulunduğunu vurgulaması üzerine konuşan Türel, "Bizim gönlümüz herkese . Ancak bize gönlünü açanlara gönlümüzü açabilme imkanına sahibiz. Biz ne kadar gönlümüzü açsak da karşınızdaki size gönlünü açmıyorsa o zaman bir gönül birlikteliği sağlanamıyor. Biz parti farkı gözetmeksizin bütün belediyelere destek oluyoruz" diye konuştu.

İTFAİYE BİRİMİ SOKAĞA ATILMIŞ
Söylemlerle eylemlerin birbirini tutması gerektiğini ifade eden Türel, "Siz bu gerginlikler olmasın diyorsanız gereğini yapmanız lazım. İtfaiyeyi sokağa bırakmamanız lazım. Kendinize ait bir yeri tel çitle çevirir ve itfaiyeyi sokağa atarsanız, yarın Allah korusun Manavgat'ta çıkacak bir yangında bu araçlardan bir tanesi korunaksız halde kaldığından çok büyük sıkıntılara sebebiyet verebilir. Dolayısıyla böylesine küçük meseleleri dahi konu ederek söylediklerinizle yaptıklarınız arasında birliktelik olmazsa, biz nasıl birliktelik sağlayabiliriz. Bunun takdirini Manavgat kamuoyuna bırakıyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat’a itfaiye tepkisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN