Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cantek Group 25’ yaşını kutladı

Giriş Tarihi: 29.5.2016
Cantek Group 25’inci yaşını kutladı

Yola küçük bir atölyede başlayıp 25 yıl içinde 40 ülkeyle ortaklığı kuran, 200’e yakın bayisi olan Cantek haklı gurur yaşadı

Antalya'da küçük bir atölyede soğuk oda imalatından bugün Türkiye sınırlarını da aşarak dünya markası haline gelen Cantek Group, 25' kuruluş yıldönümünü 40'a yakın ülkeden yabancı ortağı, bu ülkelerin bakan, bürokrat, sivil toplum örgütü temsilcileri ile 200'e yakın bayisi ve Türkiye'de iş yaptığı kuruluş temsilcilerinden oluşan yaklaşık bin kişinin katıldığı gala yemeği ile Akra Barut Hotel'de kutladı.

DUYGUSAL KUTLAMA
Cantek Group'un sektöre katkısının anlatıldığı barkovizyon gösterisinin yapıldığı gecede, iş dünyası STK'larının başkanlarının Can Hakan Karaca ve Cantek Group hakkında söyledikleri dinletildi. Gecenin bir diğer sürprizi ise Cantek Group'un 25 yıldır iş yaptığı 16 işadamının konuğu olarak takdimi oldu. Onur konuklarının Can Hakan Karaca ile ilgili sözleri duygu dolu anların yaşanmasına yol açtı. Daha sonra onur konukları sahneye davet edildi ve 25'inci yıl plaketleri verildi. Cantek'in, önümüzdeki 25 yılda, yaşadıklarını ve tecrübesini bütün dünya ile paylaşacağını belirten Can Hakan Karaca, "Cantek Bilim, Kültür ve Eğitim Vakfı'nı kurduk. Bu vakıfla, tüm bilgi ve tecrübelerimizi gelişmekte olan ülkelere aktaracağız" dedi. Gece Ayhan Sicimoğlu ve orkestrasının canlı performans konseri ile devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cantek Group 25’inci yaşını kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN