Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haydi festivale

Giriş Tarihi: 31.5.2016
Haydi festivale
Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek Shopping Days yani Antalya Alışveriş Günleri yerli turistin gözünü Antalya'ya çevirecek. 1 Haziran-16 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek ve 77 gün sürecek etkinlik kapsamında kredi kartları ve banka kartları ile en az 25 TL alışveriş yapan vatandaşlar çekiliş hakkı kazanacak.

TANITIM BANKADAN
Çekilişe katılan vatandaşlar 7 Peugeot 301 marka , 7 klima, 7 tablet, 7 televizyon, 77 bisiklet, 777 Antalyaspor forması ve atkısı kazanabilecek. Antalya ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin etkinliğin ana sponsoru olduklarını belirterek, "Antalya ticaretine canlılık getirmek istiyoruz. Kaş'tan Gazipaşa'ya kadar bütün esnaf bu festivale dahil olacak" dedi. Antalya Tanıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hacı Süleyman da, kampanyayı 22 bankanın desteği ile gerçekleştirdiklerini açıkladı. Hacısüleyman, "25 TL'lik her alışverişin bir çekiliş hakkı kazandıracak. Kampanyamız market ve kuaför dahil tüm alışverişlerde geçerli olacak" dedi.

HEDE F ULUSLARARASI
Etkinliğin Antalya'nın markası haline gelmesini hedeflediklerinin altını çizen Hacısüleyman, "Bu yıl sadece Türk vatandaşlarına yönelik olacak. Gelecek yıllarda, belli bir tutarda alışveriş yapanlara farklı hediyeler vermek gibi bir uygulamayla, etkinliğe yabancı turistleri de dahil etmek istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haydi festivale
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN