Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ASMEK patron çıkardı

Giriş Tarihi: 2.6.2016
ASMEK patron çıkardı

ASMEK ile KOSGEB’in ortaklaşa düzenlediği projede Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi alan Özlem Altunsöğüt, kendi işyerinin sahibi oldu

Antalyalı ev hanımı Özlem Altunsöğüt, tamamladığı kursların ardından kendi işyerini açtı. Büyükşehir Belediyesi'nin bir hizmeti olan Antalya Sanat ve Meslek Eğitim Kursları'nda (ASMEK) açılan 192 saatlik Ev Yemekleri Kursu'nu başarıyla bitiren Altunsöğüt, ardından 70 saatlik Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'ni tamamladı.

AİLE İŞLETMESİ
ASMEK ve KOSGEB'in ortaklaşa düzenlediği Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'nin ardından eşi Didar Altunsöğüt ve kardeşi Eyüp Altunsöğüt'ün desteğini alan Özlek Altunsöğüt, Güllük Caddesi'nde Harman isimli restoranını açtı. Eşi ve ablasıyla birlikte Harman Cafe'yi işleten Özlem Altunsöğüt, kendi işletmesinin sahibi olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

ASMEK OLMASAYDI
Özlem Altunsöğüt, "Öncelikle ASMEK kurslarını açan Başkanımız Menderes Türel'e minnettar olduğumu söylemek istiyorum. ASMEK olmasaydı, böyle bir işin sahibi olamazdım. ASMEK'te görev yapan herkese teşekkür ediyorum" dedi. Restoranının açılışını Antalya Büyükşehir Belediyesi Yaygın Eğitim Şube Müdürü Timuçin Bayraktar yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ASMEK patron çıkardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN