Bahar yeniden koltukta

Giriş Tarihi: 3.6.2016
Bahar yeniden koltukta

AOSB’de 3. Genel Kurul gerçekleştirildi. Seçime tek liste ile giren mevcut Başkan Ali Bahar bir kez daha göreve getirildi

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) 3. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Genel Kurula, Valisi Muammer Türker, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi ve Antalya OSB katılımcısı Ebru Türel, AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Davut Çetin, AOSB önceki dönem yönetim kurulu başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile bölge sanayicileri katıldı. Mevcut Başkan Ali Bahar'ın oluşturduğu blok listenin dışında başka bir listenin yer almadığı Genel Kurul'da, Ali Bahar, Fatih İncir, Hasanali , Mustafa , Abdullah Erdal Konya, Mustafa Gizli, Fatin Tapçı ve Yiğit Budak oy birliği ile Antalya OSB Müteşebbis Heyet asil üyeliğine seçildi. Antalya Valisi ve Vali Yardımcısı dışında 8 üyesini Antalya OSB'den geri kalan 5 üyesini ise ATSO'dan alan toplam 15 kişilik Müteşebbis Heyet ilk toplantısını Genel Kurul'un hemen ardından Antalya Valisi Muammer Türker başkanlığında yapıldı.

VALİ'DEN VEDA MESAJI
Başkan Bahar, "Sizlere ilk göreve geldiğimizde beraber yöneteceğiz sözünü vermiştim ve bu sözümü tuttuğuma inanıyorum. Şu an sizlere vereceğim en kıymetli ve önemli söz yine 'birlikte yöneteceğiz' olacak" dedi. Vali Muammer Türker, son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Antalya'daki görev süresinin son bulması nedeniyle AOSB sanayicileri ile vedalaştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahar yeniden koltukta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN