Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlk iftara

Büyükşehir Belediyesi’nin Karaalioğlu Parkı’nda kurduğu iftar sofrasına vatandaş büyük ilgi gösteriyor

Giriş Tarihi: 8.6.2016
İlk iftara akın
Antalya'da her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan Gecelerinin adresi, Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaalioğlu'nda kurulan geleneksel ramazan çarşısı oldu. İftara saatler kala çarşıya eden lılar ilk oruçlarını Karaalioğlu Parkı içindeki Büyükşehir Belediyesi'nin iftar sofralarında açtı. İftar öncesi uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, birlikte dua etti.

ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE BİRARADA
İftar saatini trafikte ve hastanelerin acil servislerinde karşılayanlar için de acil iftariyelik dağıtıldı. İftar sonrası aniden başlayan yağmur sebebiyle Ramazan etkinlikleri iptal edildi. Buna rağmen vatandaşların Karaalioğlu Parkı'ndaki Ramazan çarşısına ilgisi yoğun oldu. Büyükşehir Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği Ramazan etkinlikleri bir ay boyunca Karaalioğlu Parkı içerisinde Antalyalılar ile buluşacak.

İFTAR SOFRASINA DAVET
Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca her akşam 4 bin kişiye iftar yemeği ikram edileceği açıklandı. Karaalioğlu Parkı'nda kurulan iftar sofrasında her gün bin kişi orucunu açabilecek.

ACİL İFTARİYELİK SERVİSİ
Ermenek Kültür Çadırı ve Çamlıbel Kültür Çadırı'nda sıcak yemek verilecek. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, Eğitim Araştırma Hastanesi ve Devlet Hastanesi Acil Servisi önü ile Sanayi, Migros, Çallı, Meydan, Hal, Demokrasi kavşakları ile otogarda vatandaşın iftarını yapması için paket iftar yemeği servisi yapılmaya başlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk iftara akın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN