İlk 500’de 6 Akdenizli

’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında 3 lı, 2 Ispartalı, 1 de Burdurlu firma yer aldı. Firmaların sıralamadaki yerleri de yükseldi

Giriş Tarihi: 9.6.2016
İlk 500’de 6 Akdenizli
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Davut Çetin, İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) geleneksel olarak yayınladığı ''nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2015 Yılı Raporu'na ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Başkan Çetin "Batı Akdeniz Bölgesi'nde 'dan AGT, ADOPEN ve Yörükoğlu firmaları ile ve Isparta'dan GÖLTAŞ ve ORMA firmaları ile Burdur-Bucak'tan AS Çimento ilk 500 firma arasında yer almıştır. Listede yer alan Antalya Sanayi Kuruluşlarının 3'ü de listede bir önceki yıla göre ilerleme kaydetti" bilgisini verdi.

HASILATLARI DA ARTI
Çetin, "2015 yılında Antalyalı 3 firmamızın satış hasılatları bir önceki yıla göre artış göstermiştir. Çevreci yapısı ile de fark yaratan Antalya sanayisinin gücünü ortaya koyan, Odamız üyesi AGT, ADOPEN ve Yörükoğlu firmalarına başarılarının devamını dileyerek kendilerini tebrik ediyor, önümüzdeki yıllarda Antalya'dan daha çok firmanın 'En büyükler' listesinde yer almasını diliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk 500’de 6 Akdenizli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN