Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yılmaz’dan ihtarname

Antalyaspor eski ikinci başkanı ve eski vakıf başkanı görevi bırakmaya hazırlanan yönetim ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu

Giriş Tarihi: 13.6.2016
Yılmaz’dan ihtarname
Antalyaspor'un 28 Nisan'da yapılan genel kurulunda Başkan Gültekin Gencer'in menajerlerle ilişkisini gündeme getiren ve Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır'ı da yaşananlara göz yummakla eleştiren eski Antalyaspor Vakfı Başkanı , inceleme yetkisi istemiş ve genel kurul bu yetkiyi vermişti. Ancak Ali Yılmaz'a, yönetimin şu ana kadar kulübün kapılarını açmadığı ortaya çıktı.

BELGELEYECEĞİM
Ali Yılmaz, geçtiğimiz hafta noter aracılığı ile kulübe ihtarname göndererek inceleme ve denetleme yetkisinin kendisine verildiği ve gerekli kolaylığı sağlanmasını istediği öğrenildi. Ali Yılmaz, "1 fazla süre geçmesine rağmen kulübün hesaplarını bize sunmadılar. İhtarname çekmek zorunda kaldık. Madem saklayacak bir şeyleri yok, neden izin verilmiyor? 10-15 günlük incelemeden sonra bugüne kadar kongrede söylediklerimin ve bende saklı olan birçok usulsüzlüğü ve daha fazlasının belgesini camia ile paylaşacağım" dedi.

TANIR BENİ KANDIRDI
Ali Yılmaz, Nafiz Tanır'ın kendisine 'Bunlardan haberim var merak etme' dediğini belirterek, "Sonradan öğrendim ki beni kandırmış. Meğerse Gültekin Gencer, Metin Korkmaz ilişkisinin içerisinde o da varmış" ifadelerini kullandı. Elinde çok önemli bilgilerin olduğunu ifade eden Ali Yılmaz, "Bunların hesabını vermeliler. Sayın Nafız Tanır da eğer yeniden aday olacaksa kendisini aklamak için 2016 yılını ibra etmemeli. Aksi takdirde Gültekin Gencer ve içerisinde olduğu kirli ilişkileri örtbas ederse şüpheleri güçlendirecektir" ifadesi kullandı. Yılmaz, Ali Şafak Öztürk'ün adaylığından dolayı artık rahat uyuduğunu da belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yılmaz’dan ihtarname
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN