Avrupa’yı arşınladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Türel ’nın tanıtımı için Avrupa’yı dolaşıyor. Başkan Türel, Avusturya ve ’in ardından İsveç’e de gitti

Giriş Tarihi: 17.6.2016
Avrupa’yı arşınladı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, tanıtım maratonuna ara vermeden devam ediyor. Gittiği her ülkede turizmciler ve gazeteciler ile bir araya gelen Türel, 'nın turistik tesislerini, sahip olduğu binlerce yıllık dünya mirasını, ev sahipliği yaptığı uluslararası organizasyonları anlatıyor.

TURİZM POTANSİYELİ
Başkan Türel, tanıtım maratonuna Avusturya, İsveç ve ile devam etti. Avusturya'da Antalya'nın turizm potansiyelini ve tatil fırsatlarını anlatan Türel vusturya'dan 'e geçti. Oslo'da ülkenin önde gelen Turizmcileri ve Gazeteciler ile bir araya gelen Başkan Türel'in bir sonraki durağı İsveç oldu.

HEYETLE TUR ATIYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e ziyaretler sırasında AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hacısüleyman, Antalya Tanıtım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Şen, TÜROFED eski başkanlarından Ahmet Barut, Antalya Havaalanı İşletmesi CEO'su Yaşar Döngel,ANSET Genel Müdürü Gaye Doğanoğlu eşlik ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avrupa’yı arşınladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN