Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hüray Hügül ile makinesi

makinesi kurgu filmleri dışında Uzm. Dr. Hüray Hügül Kliniği’nde de farklı yollarla hayata geçiriliyor

Giriş Tarihi: 19.6.2016
Hüray Hügül ile zaman makinesi
makinesi sadece kurgu filmlerinde olmuyor. Uzm. Dr. Hüray Hügül Kliniği'nde maharetli bir hekimin ellerinde zamanı durdurmak ve geriye getirmek birçok farklı yöntemle gerçekleşebiliyor. Dermatoloji ve estetik branşlarında dalına hakim tecrübeli bir hekim olan Hüray Hügül, uzay üssü gibi son teknoloji cihazlarla çalışıyor.

HER HASTA AYRI BİR PROJE
Saten yüz germe, porselen ışıltı dolgusu, iplerle dudak arkitektürü (şekil mimarisi), ameliyatsız burun estetiği, buz lazer, gerdan inceltmede fokus usg yöntemi, buzlu terapi ile leke silinmesi, yüz ovalitesi ve yanak konstrüksiyonu, sellülit tedavisi ve sıkılaşmada saten vücut germe, GRP (Growth-FactorRichPlasma) ve 24 karat maske uygulamalı gerçekleştiren Hügül, "Öncelikle her hasta kendine has ayrı bir projedir benim için. Yüzünün, gerdanının veya vücudunun tekrar yapılandırılması estetik algının bilimsellikle buluşmasıyla gerçekleşebilir. Bazen bir hastada sadece dengeli ve doğal bir botox uygulaması etkiliyken başka bir hastaya iplerle ağ örme yöntemi ve yüz germe yöntemi uygulanabilir" dedi.

AMELİYATSIZ ESTETİK
Burnunun giderek büyüdüğünden bahseden bir hastasıyla ilgili anısını paylaşan Hügül, "Aslında burnunda hiçbir büyüme olmadığını kendisine gösterdim. Eriyen yanak yağ yastıkçıkları, aşağı inen göz kapakları, çöken göz altı ve hacim kaybeden dudakları sorun yaratıyordu. Öncelikle kaşları altın iplerle alna doğru hafifçe asarak göz kapaklarını botoxun da yardımıyla yukarıya kaldırdık. Göz altına orijinal göz altı ışık dolgusu ve göz altı GRP'si uygulayarak pürüzsüz ve genç gözlere kavuşturduk. Elmacık kemiklerine porselen ışıltısıyla genç kız dolgunluğu verirken birkaç uygun askıyla yanağı ve yüzü yukarı kaldırdık. Son olarak dudaklara doğal eski görünümü sağlayacak dolgu eklemesi yaptığımızda yüz şairane bir görünüm aldı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hüray Hügül ile zaman makinesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN