Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ya gönül köprüsü

Giriş Tarihi: 22.6.2016
Ağrı’ya gönül köprüsü

AK Parti İl Başkanlığı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi ’da bulunan ihtiyaç sahipleri ve terörden zarar gören vatandaşlara yardım elini uzattı

Antalya ile 'nın kardeş il seçilmesinden sonra AK Parti İl Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi tarafından Ağrı'daki ihtiyaç sahipleri ve terörden zarar gören vatandaşlara yardım elini uzatıldı. AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, başkan yardımcıları, Başkan Vekili İsmail Afşar başkanlığındaki Büyükşehir Belediyesi ekibi ile Antalya Ağrılılar Dernek Başkanı Kasım Aydemir'in yer aldığı heyet Ağrı iline ziyaretlerini gerçekleştirdi.

EN İYİ CEVABI VERDİK
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan yardım TIR'ında bulunan gıda paketleri AK Parti Antalya yöneticileri tarafından terörden etkilenen aileler ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Ağrı Valisi Musa Işın'a teslim edildi. İl Başkanı Sümer, "Bugün genel merkezin kardeşim birlikteyiz diyerek yola çıktığı bu proje ile bizi bölmeye çalışanlara en iyi cevabı verdiğimize inanıyorum" dedi.

500 KİŞİYE İFTAR SOFRASI
Ağrı için hazırlanan ve devam eden yardımlara ilişkin bilgi veren Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İsmail Afşar ise "Ağrı'ya Ramazan ayı boyunca 500 kişilik iftar çadırı kurduk. Patnos ilçemize kültür merkezi yapımına başlıyoruz. Dedeli beldemizde kent mobilyaları yapılacak. Her ihtiyaç sahibi illerimizin yardımına koşuyoruz koşmaya da devam edeceğiz "dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağrı’ya gönül köprüsü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN