Dernekte işler karışık

Antalyaspor Kulübü Derneği’nde 25 Haziran’da yapılacak genel kurulda 4 isim öne çıkıyor. İşte aday alternatifleri

Giriş Tarihi: 23.6.2016
Dernekte işler karışık
Antalyaspor Kulübü Derneği'nin 25 Haziran'daki genel kurulu öncesi aday sayısı artacak gibi görünüyor. Kulüp Derneği'nin tüzüğüne göre kongrede aday olacak yönetim yarın akşama kadar listesini Antalyaspor Kulübü Derneği Haysiyet Kurulu'na teslim etmek zorunda.

CEM OĞUZ BEKLEMEDE
Antalyaspor camiasında başkan adaylığı için 4 isim konuşuluyor. İlk olarak başkan adaylığını açıklayan mevcut başkan Nafiz Tanır olmuştu. Camia içerisinde Gültekin Gencer'in bazı yanlış uygulamalarına göz yumduğu iddia edilen Nafız Tanır'ın yerine aday çıkarılmaya çalışılıyor. Muhaliflerin alternatif adaylarından biri Cem Oğuz. Cem Oğuz'un, başka aday çıkmazsa listesini oluşturacağı, aday çıkarsa yeni aday lehine çekileceği ifade ediliyor.

İKİ İSİM DAHA VAR
Adı geçen diğer bir isim ise Antalyaspor'un kurucusu Atilla Konuk'un kızı ve eski başkan Hasan Akıncıoğlu'nun eşi olan Nadire Konuk Akıncıoğlu. Diğer bir aday ise 30 Haziran'da A.Ş başkanı olması beklenen Şafak 'ün avukatı Bora Terzioğlu. Şafak Öztürk'ün, kendisi ile uyumlu çalışabilecek bir dernek başkanı olmasını istediği için Terzioğlu'nun adı da ağırlık kazanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dernekte işler karışık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN