’nın ‘özel’ konukları

EXPO n Bahçesi, Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören çocukları ve ailelerini ağırladı

Giriş Tarihi: 26.6.2016
İtalya’nın ‘özel’ konukları
EXPO 2016 Antalya'da, özellikle çocuklara yönelik yaptığı etkinlikler ile dikkat çeken n Bahçesi bu kez de Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden çocukları ve ailelerini ağırladı. Bahçeyi ziyaret eden özel öğrenciler, n peyzajı ve bitkileri hakkında bilgi alırken aynı zamanda İtalya'nın geleneksel tiyatro karakterleri Arlecchinove Pulcinella'yı canlandıran bir gösteri ekibiyle gönüllerince eğlendiler. Yüz boyama, resim yapma ve sihirbaz gösterisine katılan çocuklar keyifli anlar yaşadı.

UMUTLARIMIZ
İtalyan Bahçesi İletişim Danışmanı Zuhal Gürdamar, "Geleceğimizin umutları çocuklarımız. Dolayısıyla onlara çevre bilinci ve yeşili sevdirmek adına da bir takım etkinlikler yapmayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı. Geziye katılan öğrenciler, resim öğretmenleri eşliğinde 'İtalyan Bahçesinde En Beğendiğin Çiçeği Resmet' konulu resim yarışması kapsamında, resim yaparak yarışmaya katılma imkânı da buldu. İtalyan Bahçesi'ndeki program bahçe gezisi ve öğle yemeğiyle son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İtalya’nın ‘özel’ konukları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN