Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlle de Avrupa

Giriş Tarihi: 27.6.2016
İlle de Avrupa

30 Hizaran’daki genel kurulda Antalyaspor Başkanı olarak koltuğa oturmaya hazırlanan Ali Şafak ’ün inde şampiyonluk yarışı ve Avrupa var

Antalyaspor'un 30 Haziran'daki genel kurulunda tek başkan adayı olan Ali Şafak iddialı açıklamalarda bulundu. Antalyaspor'u güzel günlerin beklediğini kaydeden Öztürk, adaylığının politik nedenlere bağlanmasına, "Bu şekilde gelen insanlar aynı şekilde gider. Bir iki kişiden değil belli bir kesimden destek alarak geliyoruz. Bu durumu sadece politikayla ilişkilendirmek bile çok sakıncalı bir durum" diye konuştu.

ŞAMPİYONLUK VE ETO'O
Sportif başarıların futbol için her zaman önemli olduğunu dile getiren Öztürk, göreve gelmelerinin ikinci senesinde Antalyaspor'un şampiyonluğa oynayacağını iddia etti. Öztürk, "Şampiyonluk yarışında olan bir takım kurmak istiyoruz. Bu çok kolay bir şey değil ama bunu yapabilmek bir amaç ve olacak bizim için" diye konuştu. Yönetimini oluşturmaya başladığını ve artık son hafta içinde olduklarını hatırlatan Öztürk, "Kimse merak etmesin, güçlü bir yönetimle işbaşına geliyoruz" dedi.

YILDIZ OYUNCU KAVRAMI
Takımda performansını tam gösteren her oyuncunun kendisi için yıldız oyuncu olduğunu ifade eden başkan adayı Şafak Öztürk, "Şurada burada oynamış diye alınan oyuncular var. Performans sergilemiyorsa o futbolcunun bize değeri ne? Yıldız oyuncu performans sergileyen oyuncudur" diye konuştu. Öztürk, "Eto'o ile devam etmek istiyoruz. Ancak Eto'o'nun da kafasındakiler önemli. Ben Eto'o'nun futbolculuğunu istiyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlle de Avrupa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN