Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KADEM’in iftar sofrası

Kadın ve Demokrasi Derneği’nin iftar programına Dışişleri Bakanı , Vali Karaloğlu ve Başkan Türel katıldı. Çavuşoğlu, “Kadının olduğu yerde huzur vardır” dedi

Giriş Tarihi: 28.6.2016
KADEM’in iftar sofrası
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya İl Temsilciliği'nin Cam Piramit Kongre Merkezi'nde düzenlediği iftar programına Dışişleri Bakanı , Valisi Münir Karaloğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de katıldı.

KADINLARIN ÖNEMİ
Kadının olduğu yerde barış ve huzur olduğunu vurgulayan Bakan Çavuşoğlu, "Siyasette kadın ne kadar etkili ise o ülkede demokrasi güçlü olur. İnsan hakları güçlü olur. Dolaysıyla kadınların siyasette ve toplumda aktif olmasını çok önemsiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanı her kadının siyasette, ekonomide, toplumda yerini alabilmesi için en güçlü desteği vermektedir. Saygıdeğer eşleri Emine Erdoğan hanımefendi de her zaman kadın haklarını savunur. Kadınların toplumdaki rolüne vurgu yapar. KADEM'e de çok önemli destek vermektedir" dedi. Konuşmanın ardından KADEM Antalya Temsilcisi Zeynep Ayşe Taş tarafından Bakan Çavuşoğlu'na, çini tabak takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KADEM’in iftar sofrası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN