Kombineler faize

Antalyaspor’un görevi devretmeye hazırlanan yönetiminin kombine gelirine temlik koydurarak kredi çektiği, acil ödemelerin bu şekilde yapıldığı öğrenildi

Giriş Tarihi: 28.6.2016
Kombineler faize
Antalyaspor'da 30 Haziran'da yapılacak genel kurul öncesi kombine geliri tartışması yaşanıyor. Görevi devretmeye hazırlanan Gültekin Gencer başkanlığındaki Antalyaspor'da taraftarın aldığı kombinelerin kredi ve faizlerine gittiği öğrenildi. İlk kez SABAH Akdeniz'in ulaştığı bilgiye göre, Gültekin Gencer ve yönetim 30 Haziran'da göreve gelecek yönetimin kombine gelirine bir anlamda el koymuş oldu. Yönetimin yüzde 20 faiz oranı ile factoring firmasından kombine gelirlerine temlik koydurarak 5 milyon TL kredi çektiği öğrenildi. Çekilen bu kredi ile Başkan Gencer'in öncelikli olarak menajerlere ödemeler yaptırdığı iddia edildi.

KOMBİNE GELİRİ YOK
Benzer durumun geçen sene de yaşandığı ortaya çıktı. Antalyaspor taraftarına yeni stat açılacak diyerek kombine satışını başlatan Gencer'in, geçen sezon da 2.5 milyon lira kredi çekip kullandığı öğrenildi. Antalyaspor'da önceki gün yapılan açıklamada ise 1 Temmuz'da yapılacak genel satışın 27 Haziran'a çekildiği ve indirimli fiyat ile genel satışların yapılacağı duyuruldu. Böylece yeni gelecek yönetim, kombine gelirleri 5milyon TL oluncaya kadar ya dokunamayacak ve bu direkt factoring şirketine gidecek. 30 Haziran'daki tek Başkan Adayı Ali Şafak ve yönetimi ciddi bir gelir kalemini yeni sezonda kesin olarak elde edememiş olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kombineler faize
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN