Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Liste savaşları

spor’un yarın yapılacak genel kurulunda tek aday olan Ali Şafak ’ün listesine girebilmek için büyük mücadele var. adamları ile camianın bazı isimleri hatırlı kişileri devreye sokuyor

Giriş Tarihi: 29.6.2016
Liste savaşları
Antalyaspor'da Gültekin Gencer dönemi yarın itibariyle bitiyor. Ali Şafak 'ün tek başkan adayı olarak gireceği genel kuruldan sonra kırmızı-beyazlı kulüp için yeni bir dönem başlayacak. Genç başkan adayı Ali Şafak Öztürk'ün yönetim kurulu listesinde yer alabilmek içinse büyük mücadele var. lı veya Antalya'da hayatı olan birçok işadamının bu listede yer almak için hatırlı kişileri devreye soktuğu ve Ali Şafak Öztürk'e bu isimlerin iletildiği öğrenildi.

BEKLENENDEN FAZLA
Bu listede yer almak isteyen camianın bazı isimleri de kendi adlarını yada kendilerine yakın olan isimleri yönetim kurulu listesine yazdırma peşinde. Bu isimler arasında Gültekin Gencer'e yakın olanlar da var. Başkan Adayı Ali Şafak Öztürk, en verimli çalışabileceği yönetimi oluşturma gayretinde olduğunu kaydederek, "İlk etapta kafamda 7-8 isim vardı. Yönetimde olmak isteyen çok sayıda üst düzey isim de var. Hatta beklediğimden fazla" diye konuştu. Yönetim kuruluna girmek isteyen isimlerin fazla olmasının kendisini sıkıntıya sokmadığını aksine mutlu olduğunu kaydeden Öztürk, "Bu durum beni heyecanlandırıyor ve umutlandırıyor. Bizimle birlikte hedeflerimize yürümek isteyen ve bu konuda emek vermek isteyenlerin çok olması hem kulübümüze hem de şahsıma olan güveni gösteriyor. 30 Haziran'dan sonra çok yoğun günler bizi bekliyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Liste savaşları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN