300 çocuk için iftar

Giriş Tarihi: 30.6.2016
300 çocuk için iftar

Sivil Düşünce Platformu LÖSEV çocukları, sevgi evlerinde kalan çocuklar ile şehit ve gazi çocuklarını iftar sofrasında buluşturdu

Antalya Sivil Düşünce Platformu, 300 çocuğu iftar sofrasında buluşturdu. Cam Piramit'teki iftara, Lösemili Çocuklar Vakfı ve sevgi evlerinden çocuklar ile şehit ve gazi çocukları da katıldı. Program, Müftü Yardımcısı İbrahim Keser'in iftar duasıyla başladı. Sivil Düşünce Platformu Başkanı Hidayet Gültekin, ramazanın bolluk ve bereketinden çocukların da yararlanmasını amaçladıklarını söyledi.

HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
Çocukların 'hayatın gülleri' olduğunu belirten Gültekin, "Onlar için ne yapılsa az. Onların diğer kardeşleriyle, mutlu ve huzurlu ortamda bulunmalarını istedik. Buradaki çocuklarımızın her biri bizim için özel. Şehit çocuğu da gazi çocuğu da lösemili kardeşimiz de sevgi evlerinde kalan yavrular da bizim" dedi.

OYUNCAKLAR DAĞITILDI
İftar sonrası çocuklara, sivil toplum örgütleri ile hayırseverlerce alınan oyuncaklar dağıtıldı. Programa, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü , Vergi Denetim Kurulu Antalya Grup Başkan Yardımcısı Tamer Gündoğdu, Antalya Vakıflar Bölge Müdürü Hüseyin Coşar, Antalya Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Cengiz Nizam da katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
300 çocuk için iftar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN