Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni nesil okuyor kuşaklar buluşuyor

Alanya Devlet Hastanesinde ‘Palyatif Bakım Ünitesi’nde yatan hastalara yönelik, öğrenciler tarafından okuma saati ve moral etkinliği yapılıyor

Giriş Tarihi: 11.7.2016
Yeni nesil okuyor kuşaklar buluşuyor
Antalya Kamu Hastaneleri Birliği'ne bağlı Alanya Devlet Hastanesi, alanında uzman hekimleri ve deneyimli personelleri ile vatandaşlara kaliteli, güvenilir, ulaşılabilir ve hakkaniyete uygun hizmetlerinin sunumunda çıtayı her geçen gün daha da üst noktalara taşımaya devam ediyor. Alanya Devlet Hastanesi'ndeki 'Palyatif Bakım Ünitesi'ndeki hastalara yönelik özel proje ile farklı okullardan gelen öğrenciler çiçek verdikten sonra hastaya okuyarak moral veriyor.

HERKES MUTLU
Başhekim Dr. Tevfik Yazan "Değişen günümüz şartlarında birçok evde dede, nine görmeden çocuklarımız büyüyor. Dede ve nineler de bayramlarda dahi torunlarını göremez oldu. Biz de bu proje ile kuşakları buluşturalım istedik" dedi. Palyatif Bakım Ünitesi'ndeki hastalar ise torunları yaşındaki öğrencileri karşısında görünce duygulu anlar yaşıyor. Öğrenciler de bu çalışmayı severek yaptıklarını, bazı zamanlarda duygulu anlar yaşadıklarını da belirttiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni nesil okuyor kuşaklar buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN