Meydanda arbede yaşandı

Giriş Tarihi: 17.7.2016
Meydanda arbede yaşandı

Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan binlerce kişi İstiklal Marşı okurken, arbede yaşandı. Topluluğun tepkisini çeken genç, kucağında köpek olduğu için ayağa kalkamadığı söyledi

Antalya Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan binlerce vatandaş, hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı okurken arbede yaşandı. İddialara göre İstiklal Marşı okunurken, 20'li yaşlarda bir kişi ayağa kalkmadı. Bazı kişiler gence tepki gösterdi. Genç, kucağında köpek olduğunu için ayağa kalkamadığını söylemesine rağmen, 50 kişilik grubun hedefi oldu.

KÖPEK SAVUNMASI YETMEDİ
Elinde köpeği ile bir sağa bir sola koşan genci yakalayan 50 kişilik grup, gence tekme ve tokatlarla saldırdı. Bazı vatandaşlar tarafından gençlerin elinden alınan ve olayın neyden kaynaklandığını öğrenmeye çalışan vatandaşlar, genci 50 kişilik grubun elinden almaya çalıştı. Aldığı darbeler nedeniyle gözü moraran genç, "Ben çüyüm. Ben 'liyim. Elimde de Mustafa Kemal Atatürk'ün dövmesi de var" dedi. Olayı sakinleştirmeye çalışan bazı vatandaşlar ise gencin elindeki Mustafa Kemal Atatürk dövmesini göstererek linç girişiminde bulunanlara tepki gösterdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meydanda arbede yaşandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN