Hainleri bize bildirin

Emniyet Müdürü Halil Altan, vatandaşların vatana ihanet eden birini görmeleri halinde kesinlikle kendilerine bildirmesini istedi

Giriş Tarihi: 26.7.2016
Hainleri bize bildirin
Türkiye genelinde olduğu gibi 'da da demokrasi nöbeti devam ediyor. Demokrasi nöbetinin 10'uncu gününde Isparta İl Emniyet Müdürü Halil Altan, Hükümet Meydanı'nda toplanan binlerce Ispartalıya seslendi. FETÖ üyelerinin soruları çalarak öğretmen, hakim, ve olduğunu söyleyen Emniyet Müdürü Altan, terör örgütünün Türkiye'yi emperyalist zihniyete teslim etmek için tüm yolları denediğini söyledi.

BİZ YANINIzDAYIZ Isparta Emniyet Müdürü Altan, "Ne yaptı bu ahlaksızlar? Soruları çaldılar, öğretmen, hakim, oldular. İçimize sızmış hain polis oldular. Asker oldular. Milletin başına bilmem ne oldular. Şimdi ağaçların arkasına taşların arkasına saklanıyorlar. İnlerine giriyorlar, ama burada haşhaşi var gelin alın diyorlar. Biz sizlerden bunu bekliyoruz. Nerede vatana ihanet eden birisini görürseniz lütfen bizlere iletin. Bizler sizlerin 24 saat yanınızdayız. Bundan da gurur duyuyoruz" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hainleri bize bildirin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN