Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ’ye vurur gibi vur

Giriş Tarihi: 5.8.2016
FETÖ’ye vurur gibi vur

’daki demokrasi nöbetinin 20’nci gününe sporcular damga vurdu. gücü muay thai takımı sahnedeyken, “FETÖ’ye vurur gibi vurun” tezahüratları yükseldi

Antalya'da demokrasi nöbeti coşkusu dinmiyor. Binlerce lının ellerinde bayraklarla doldurduğu Cumhuriyet Meydanı, Spor Gücü Kulübü'nü ağırladı. Madalyalı sporcularla sahneye çıkan Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, "Biz sadece kahraman değil, şampiyon da yetiştiriyoruz. Suç olmadan önlemek amacıyla dezavantajlı grupları spora yönlendiriyoruz. Bu tablo da başarımızın tescili" dedi. Ardından Polis Spor Gücü Kulübü'nün Muay Thai takımı bir gösteri yaptı. Adeta kemik seslerinin geldiği gösteri sırasında vatandaşlar, "FETÖ'ye vurur gibi vur" diye tempo tuttu.

MEYDANDA BEKLİYORUZ
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, "Başkomutana selam nöbete devam" diyerek nöbetlerini sürdüreceklerini söyledi. Vali Karaloğlu, "İçimizden yetiştirdiği bizim sadakamız, bizim zekatımızla bizim paramızla yetiştirip büyüttüğümüz, maşasıyla bize saldırıyor. Bu basit bir darbe girişimi değil bu bir işgal planıydı. Ne diyor şimdi, "14 Ağustos'u bekleyin." Ey hain FETÖ ve onu elinde oynatan üst akıl, 14 Ağustos'ta da bu millet sizi meydanlarda bekliyor olacak merak etmeyin" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ’ye vurur gibi vur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN