Hakan ÇATAL: Kazanan olsun

Giriş Tarihi: 9.8.2016
Türkiye'yi karanlık günlere götürmek isteyenlere gereken cevabı ülke olarak verdik. Gurur duyduğumuz günler yaşadık.
Hainleri içimizden temizlemek için seferberlik başlatıldı. Bir spor adamı olarak sonuna kadar arkasındayım. Ancak gördük ki bu illegal yapı sporun içine de sızmış. Hani adamları konuşuyor, anlatıyorlar ya illegal yapının uzantılarını, meğerse benzer durum maalesef basketbolda da varmış.
Bu illegal yapının uzuvlarının devletin sinir uçlarını ne denli baskı altına aldığını hep beraber gördük. Ama büyük Türk Milleti her 'mevzu bahis vatansa, gerisi teferruat' felsefesi ile hareket ettiğini bir kez daha dosta ve düşmana ispat etti.
Neyse, bizim işimiz Basketbol ve işimize bakalım. Antalyaspor adına basketbolda gelişmeler yaşandı. Başvurular yapıldı, ekip hazırlandı. Gelişmeleri hep birlikte izleyip göreceğiz. Haftaya bu konu ile ilgili daha detaylı görüşlerimi aktaracağım.
TB2L'deki temsilcimiz Kepez Belediyespor da lig hazırlıklarını tamamlamak üzere. Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu "'yı temsil etmek için Kepez Belediyespor olarak elimizden geleni yapmaya hazırız" diyor. Takımın antrenörü Engin Taşkıran da takımı kurgularken tüm detayları düşündüklerini açıkladı.
Sonuçta bu takımlarımız hangi ligde olursa olsun kazanan ANTALYA olsun.
Geçen hafta geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden değerli spor insanı, antrenör, Altemür Tülmen'e Allah'tan rahmet, ailesi ve basketbol camiasına sabır ve başsağlığı diliyorum.
Kendisiyle kısa bir süre Taçspor'da beraber olmuştum. İyi bir insan ve antrenördü. İstanbul maceramızda çok yardımını görmüştüm.
Sporla, sağlıkla ve 'demokrasi' ile kalın...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakan ÇATAL: Kazanan Antalya olsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN